Olimpinės dienos metu, iškilmingai pagerbti 2025–2026 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Didžiausio mokyklinio sporto projekto Lietuvoje sezono apdovanojimai subūrė geriausiai pasirodžiusias šalies mokyklas bei aktyviausias savivaldybes. Šiemet Lietuvos mokyklų žaidynėse dalyvavo net 59 savivaldybės ir apie 150 tūkstančių moksleivių.

 Šventėje ypatingas dėmesys skirtas mokykloms, kurios visus metus demonstravo sportinį aktyvumą, atkaklumą ir puikius rezultatus. Tarp apdovanotųjų – ir mūsų rajono ugdymo įstaigos bei savivaldybė.

 Didžiulis pasiekimas pasiektas mažųjų mokyklų pirmoje grupėje – Antano Smetonos gimnazija pelnė pirmosios vietos apdovanojimą. Šis rezultatas  patvirtina, kad gimnazijos bendruomenė išsiskiria ne tik aukštais akademiniais pasiekimais, bet ir stipria sporto kultūra bei aktyviu mokinių įsitraukimu į fizinio aktyvumo veiklas. Prie šio įspūdingo laimėjimo reikšmingai prisidėjo mokytojai Vilija Rutkauskienė ir Kastytis Kvietkauskas, kurių darbas ir atsidavimas padėjo mokiniams siekti aukščiausių rezultatų.

 Dar vienas svarbus įvertinimas atiteko „Šilo“ progimnazijai – didžiųjų mokyklų antroje grupėje mokykla iškovojo trečiąją vietą. Šį pasiekimą kartu su mokiniais pasiekė mokytojai Regimantas Verbickas, Julius Butkus ir Augustė Bakienė, nuosekliai ugdantys mokinių sportinius gebėjimus ir komandinę dvasią.

 Sėkmė lydėjo ir visą rajoną – miestų ir rajonų savivaldybių antroje grupėje Ukmergės rajono savivaldybei skirtas trečiosios vietos apdovanojimas. Šį reikšmingą rezultatą padėjo pasiekti rajono mokyklų bendruomenių bendras darbas ir aktyvus dalyvavimas žaidynėse.

 Prie savivaldybės pasiekimo prisidėjo Antano Smetonos gimnazija, „Šilo“ progimnazija, Dukstynos pagrindinė mokykla, Vidiškių pagrindinė mokykla, Jono Basanavičiaus gimnazija, Taujėnų pagrindinė mokykla ir Užupio pagrindinė mokykla.

 Šie apdovanojimai – ne tik sportinių rezultatų įvertinimas, bet ir visų mokinių, mokytojų bei mokyklų bendruomenių bendro darbo, ryžto ir aktyvaus gyvenimo būdo puoselėjimo įrodymas.


Autorius Remigijus Pareika 2026 m. birželio 18 d.
Didžiuojamės, kad tarp talentingiausių ir perspektyviausių 2011 m. gimusių Lietuvos krepšininkų, pakviestų į jau 12-ąją Jono Valančiūno ir Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamą stovyklą, yra ir mūsų Ukmergės SC Jusema auklėtinis Jonas Gelumbauskas. Keturias dienas Gargžduose jaunieji krepšininkai tobulina savo individualius įgūdžius, semiasi patirties iš žinomų Lietuvos trenerių ir turės išskirtinę galimybę treniruotis bei bendrauti su Jonu Valančiūnu. Toks kvietimas – ne tik didelis įvertinimas jaunajam žaidėjui, bet ir motyvacija toliau kryptingai siekti savo tikslų. Linkime Jonui prasmingos stovyklos, naujų žinių, gerų emocijų ir nepamirštamų patirčių! Informacija panaudota iš Ukmergės Basketball .
Autorius Remigijus Pareika 2026 m. birželio 17 d.
Birželio 6-7 dienomis Rygoje viešbučio Grand Hotel Kempinski pokylių salėje vyko tradicinis Baltijos šalių šachmatų turnyras. Turnyre dalyvavo 126 Lietuvos, Latvijos ir Estijos šachmatų federacijoms atstovaujantys šachmatininkai. Ne tik Lietuvai , bet ir Ukmergei atstovavo Agnė Mickūnaitė. Nors šiuo metu ji intensyviai laiko vienuoliktos klasės egzaminus, tačiau pavyko sudalyvauti ir prestižiniame tarptautiniame turnyre, kur žaidė daug tituluotų Baltijos šalių šachmatininkų. Agnė iškovojo penkias pergales iš devynių ir laimėjo pirmą vietą iki 18 metų grupėje. Tarptautinių varžybų patirtis yra labai svarbi siekiant tolimesnių laimėjimų. Ačiū Ukmergės Rotary klubui, kad prisideda prie Agnės pergalių ir galimybės dalyvauti turnyruose.
Autorius Remigijus Pareika 2026 m. birželio 17 d.
Gegužės 13 d. Užupio pagrindinėje mokykloje vyko Ukmergės Badmintono pirmenybės. Varžybose dalyvavo 32 įvairaus amžiaus ir meistriškumo žaidėjai bei sporto mėgėjai. Renginio metu dalyviai varžėsi dėl geriausiųjų titulo, demonstravo savo įgūdžius ir ištvermę. VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI: MOTERŲ DVEJETAS I vieta Orinta GAMBICKAITĖ / RADVILĖ KRUKAUSKAITĖ II vieta UGNĖ GĖLŪNAITĖ / LIEPA NARBUTAVIČIŪTĖ III vieta OKSANA KERNAGIENĖ / INDRĖ PAULIUKONYTĖ VYRŲ DVEJETAS I vieta GELMIS KARPOVAS / MYKOLAS VAITKŪNAS II vieta EVALDAS GIEDRAITIS / GRIGORIJUS ORLOVAS III vieta PAULIUS BLUSIUS / GINTAS GĖLŪNAS PRADEDANTYS VYRAI – DVEJETAS I vieta KASTYTIS NAŠLĖNAS / AURIMAS ŠEPETYS II vieta EVITA BALTAKYTĖ / LIEPA NARBUTAVIČIŪTĖ (išimties tvarka) III vieta TOMAS ZGIRSKAS / VILIUS LATVYS MIŠRUS DVEJETAS I vieta LIEPA NARBUTAVIČIŪTĖ / KRISTUPAS EIGELIS II vieta EVITA BALTAKYTĖ / GRIGORIJUS ORLOVAS III vieta INDRĖ PAULIUKONYTĖ / PAULIUS BLUSIUS SVEIKINAME TURNYRO NUGALĖTOJUS IR DALYVIUS Dėkojame už pagalbą organizuojant pirmenybes: Adomui Kovarskui, Ukmergės Wake parkui (Vasaros pramogų parkas), Augustui Kuzmai (Jaunimo asociacija ,,Šiandien plotas“), Ukmergės sporto centro sporto mokytojui Pauliui Blusiui.
Daugiau naujienų