Ukmergės sporto centras

Šeštadienį, Kaune, vyko Lietuvos merginų U-15 elitinės futbolo lygos varžybos . Ukmergės SC merginos rezultatu 6-1 įveikė Kauno

,, Žalgirio" futbolininkes. Keturis įvarčius pelnė Ugnė Gruodytė, du kartus pasižymėjo Adrija Česnavičiūtė.

Autorius Martynas Girdžiūna 16 geg., 2024
Baseino sezonui einant į pabaigą, Ukmergės sporto centro auklėtiniai demonstravo geriausius rezultatus šį sezoną. Saulėtą gegužės 15d. plaukikai varžėsi savo amžiaus grupėse plaukdami laisvuoju stiliumi. Viso sugužėjo net 50 sportininkų, kuriems reikėjo pasistengti norit iškovoti prizines vietas. Šaunuoliai sportininkai ir jų sporto mokytojai Evelina Navašinskaitė, Loreta Raugevičiūtė ir Arūnas Miškinis.
Gegužės 15 d. Vilniuje, NBA Basketball School sporto salėje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 3x3 krepšinio finalinės varžybos. Mergaičių grupėje dėl apdovanojimų kovojo aštuonios Lietuvos mokyklų komandos. Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!!!
Gegužės 11-12 d.d. Novi Sade (Serbija) vyko Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas. Jame dalyvavo Ukmergės sporto centro dziudo skyriaus auklėtinė Gabrielė Dolgovaitė . Ji startavo nuo pralaimėjimo ispanei Carlai Vico Rodriguez,bet mažajame finale įveikė serbę Tarą Djurovič ir iškovojo bronzos medalį. Sveikinimai sportininkei ir jos treneriams Artūrui Sakui ir Eugenijui Simonaičiui.