Ukmergės sporto centras

Visos naujienos

Autorius Martynas Girdžiūna 16 geg., 2024
Baseino sezonui einant į pabaigą, Ukmergės sporto centro auklėtiniai demonstravo geriausius rezultatus šį sezoną. Saulėtą gegužės 15d. plaukikai varžėsi savo amžiaus grupėse plaukdami laisvuoju stiliumi. Viso sugužėjo net 50 sportininkų, kuriems reikėjo pasistengti norit iškovoti prizines vietas. Šaunuoliai sportininkai ir jų sporto mokytojai Evelina Navašinskaitė, Loreta Raugevičiūtė ir Arūnas Miškinis.
Gegužės 15 d. Vilniuje, NBA Basketball School sporto salėje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 3x3 krepšinio finalinės varžybos. Mergaičių grupėje dėl apdovanojimų kovojo aštuonios Lietuvos mokyklų komandos. Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!!!
Gegužės 11-12 d.d. Novi Sade (Serbija) vyko Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas. Jame dalyvavo Ukmergės sporto centro dziudo skyriaus auklėtinė Gabrielė Dolgovaitė . Ji startavo nuo pralaimėjimo ispanei Carlai Vico Rodriguez,bet mažajame finale įveikė serbę Tarą Djurovič ir iškovojo bronzos medalį. Sveikinimai sportininkei ir jos treneriams Artūrui Sakui ir Eugenijui Simonaičiui.
Gegužės 11d.,Plungėje, vyko XVII-asis tarptautinis dziudo turnyras "Pavasaris 2024" skirtas treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti.Turnyre dalyvavo apie 300 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos. Ukmergės sporto centrą atstovavo 17 sportininkų. Pirmąsias vietas iškovojo- Markas Morkūnas,Titas Pupelis ir Astijus Folmer . Antrąsias vietas laimėjo- Mantas Butkus, Kristupas Kolosovas,Tautvydas Linartas ir Gabrielius Vilčinskas. Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Aukštuolis, Artūras Aukštuolis, Adomas Orlingis,Augustas Kuliešius ir Tautvydas Didžiokas. Sveikinimai sportininkams ir treneriams Artūrui Sakui ir Eugenijui Simonaičiui.
Autorius Martynas Girdžiūna 13 geg., 2024
Gegužės 10 d., Širvintų plaukimo baseine, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (2013 m. gimimo ir jaunesnių) mokinių finalinės plaukimo varžybos. Varžybose dalyvavo šešiolika mergaičių ir penkiolika berniukų komandų. ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komanda užėmė aštuntą vietą, berniukai dvylikti.
Autorius Martynas Girdžiūna 07 geg., 2024
Gegužės 07 dieną Radviliškyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo po dešimt mergaičių ir berniukų Lietuvos mokyklų komandų. Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukų komanda užėmė septintą vietą, ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komanda - aštuntą vietą.
Autorius Martynas Girdžiūna 06 geg., 2024
Šeštadienį, Kaune, vyko Lietuvos merginų U-15 elitinės futbolo lygos varžybos . Ukmergės SC merginos rezultatu 6-1 įveikė Kauno ,, Žalgirio" futbolininkes. Keturis įvarčius pelnė Ugnė Gruodytė, du kartus pasižymėjo Adrija Česnavičiūtė.
Gegužės 4 - 5 dienomis, Jonavoje, vyko berniukų U14 krepšinio turnyras, skirtas motinos dienai paminėti. Ukmergės SC -"Jusema" berniukų komanda, vadovaujama trenerio Karolio Chadatavičiaus, nugalėjusi Panevėžio SC, Kauno KM "Tornadas II" ir pralaimėjusi tik Kauno KM "Tornadas I" komandai, turnyre iškovojo trečiąją vietą. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas - Mantas Vaičaitis.
UTVM - "Devynetai" 92 - 77 Rezultatyviausias UTVM žaidėjas - Nojus Verbickas 27 taškai, "Devynetai" komandoje rezultatyviausias žaidėjas - Justinas Sakalauskas 19 taškų. "Vienybė" - "Mokas" 80 - 67 Rezultatyviausias "Mokas" komandoje buvo Titas Troška, surinkęs 19 taškų, "Vienybė" komandoje - Jonas Gineika 27 taškai. Gegužės 18 dieną finalinėse varžybose susitiks: 11.00 val. dėl III - IV vietos "Devynetai" - "Mokas" 12.30 val. dėl I - II vietos "Vienybė" - UTVM
Autorius Martynas Girdžiūna 03 geg., 2024
LMŽ lengvosios atletikos trikovės varžybos Gegužės 2 d. Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos. Varžėsi 2013 m. gimimo ir jaunesni bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Mergaičių grupėje dalyvavo 32, berniukų- 34 Lietuvos mokyklų komandos. ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komandai gana gerai sekėsi rinkti taškus ir užėmė 5 vietą, berniukų komanda -23 vietą.