Ukmergės sporto centras

Mokyklų naujienos

Autorius Martynas Girdžiūna 16 geg., 2024
Gegužės 15 d. Vilniuje, NBA Basketball School sporto salėje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 3x3 krepšinio finalinės varžybos. Mergaičių grupėje dėl apdovanojimų kovojo aštuonios Lietuvos mokyklų komandos. Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!!!
Autorius Martynas Girdžiūna 07 geg., 2024
Gegužės 07 dieną Radviliškyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo po dešimt mergaičių ir berniukų Lietuvos mokyklų komandų. Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukų komanda užėmė septintą vietą, ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komanda - aštuntą vietą.
Autorius Martynas Girdžiūna 03 geg., 2024
LMŽ lengvosios atletikos trikovės varžybos Gegužės 2 d. Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos. Varžėsi 2013 m. gimimo ir jaunesni bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Mergaičių grupėje dalyvavo 32, berniukų- 34 Lietuvos mokyklų komandos. ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komandai gana gerai sekėsi rinkti taškus ir užėmė 5 vietą, berniukų komanda -23 vietą.
Autorius Martynas Girdžiūna 29 bal., 2024
Balandžio 26 d. Palangoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybos. Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse 2005 - 2008 m. gimimo, dalyvavo 26 mokyklų komandos, 2009 m. gimimo ir jaunesnių mokinių grupėje dalyvavo 28 miestų mokyklos. Mūsų rajoną atstovavo Antano Smetonos gimnazijos komanda ir ,,Šilo" progimnazijos komanda.
Autorius Martynas Girdžiūna 22 bal., 2024
Balandžio 19 d. Kaišiadorių rajono Bačkonių konferencijų salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių finalinės varžybos. Prie šaškių lentų susirinko dvidešimt mokyklų komandų. Taujėnų gimnazijos komanda užėmė devintą vietą.
Autorius Martynas Girdžiūna 15 bal., 2024
Balandžio 12 d. Kuršėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (2013 m. ir jaunesnių) šaškių finalinės varžybos. Į varžybas susirinko 29 Lietuvos mokyklų komandos. ,,Šilo" progimnazijos pradinukų komanda užėmė 8 vietą.
Autorius Martynas Girdžiūna 25 kov., 2024
Kovo 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninės varžybos. Dalyvavo 5 merginų ir 6 vaikinų komandos iš Širvintų, Trakų, Šalčininkų, Elektrėnų, Širvintų ir Ukmergės miestų mokyklų. Ukmergės rajoną atstovavo Antano Smetonos gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Merginų komanda užėmė 4 vietą, vaikinių – 6 vietą.
Kovo 20 dieną, Biržų Aušros pagrindinėje mokykloje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (2013 metų ir jaunesnių mokinių) estafečių tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo dalyvavo keturios komandos: Biržų Aušros pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius, Radviliškio r. Baisiogalos mokykla-darželis, Skuodo r. Ylakių gimnazija ir Ukmergės r. Taujėnų gimnazija. Taujėnų gimnazijos pradinukai iškovojo trečiąją vietą.
Kovo 16 d., Tauragės sporto centro Bastilijos komplekse, vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių badmintono finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo bendrojo ugdymo 17 merginų ir 18 vaikinų mokyklų komandų. Buvo žaidžiami merginų ir vaikinų vienetai bei dvejetai. Pirmą kartą, badmintono varžybose, Ukmergės rajonui atstovavo Užupio pagrindinės mokyklos vaikinų ir Antano Smetonos gimnazijos merginų, komandos. Merginų komanda užėmė 16 vietą, vaikinų -14 vietą.
Kovo 15 diena, Elektrėnų laisvalaikio centre, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų, smiginio finalinės varžybos. Varžybose varžėsi 30 mergaičių ir 29 berniukų komandos. ,,Šilo" progimnazijos mergaičių komanda užėmė 9 vietą, berniukų komanda-17 vietą.